دفتر فنی مهندسی به فر معادن پارس


دفتر فنی مهندسی به فر معادن پارس

مسئول دفتر فنی شماره ۸: خانم مهندس امیرچخماقی

همزمان با راه اندازی شرکت به فر معادن پارس در سال ۱۳۹۰، دفتر فنی مهندسی به فر معادن پارس با زمینه تخصصی زمین شناسی و اکتشافات معدنی تأسیس گردید و پس از آن با توجه به تخصص، سوابق تجربی و فعالیتهای مهندسی انجام شده توسط شرکت، توانست پروانه فنی مهندسی را در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ اخذ نماید.

کارنامه انبوه، مطالعات مستحکم و اعتماد آفرین دفتر فنی مهندسی به‌فر معادن پارس باعث شد سازمان محترم صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۲ آن را به عنوان دومین دفتر فنی و در سال ۱۳۹۴ به عنوان واحد برتر فنی و مهندسی اکتشافات معدنی در استان خراسان معرفی نماید. این مجموعه در حال حاضر ۲۵ نفر عضو در اختیار دارد و موفق شده مجموعه ای از نیروهای متخصص و مجرب در سطوح مختلف علمی در گرایشهای مختلف زمین شناسی، اکتشاف و استخراج معدن گرد هم آورده و با جلب همکاری اساتید توانمند دانشگاه و تأمین امکانات متنوع انفورماتیک و منابع مورد نیاز علمی از قبیل تصاویر ماهواره ای و پیشرفته ترین نرم افزارهای تخصصی مرتبط، زمینه به روز آوری اطلاعات و نتیجه گیری‌ها را فراهم آورد.

taghdir                                                                                      پروانه بهره برداری دفتر فنی